Światło

Dekoracje światłem

Toskańskie słońce

          Kiedyś często braliśmy udział w szkoleniach balonowych, wyjeżdżaliśmy w różne rejony świata poznawać  sztukę balonową. Najbardziej lubiliśmy szkolenia w słonecznej Toskanii, nie wiem czy ze względu na cudownych ludzi, piękne widoki czy na aromatyczne wino podawane do posiłków. Zdażyło nam się raz udzielać wywiadu dla Howarda, Tajwańczyka piszącego pracę dyplomową o sztuce balonowej. Jedno z pytań było o tym co jest naszym zdaniem najlepszym dodatkiem do dekoracji – wtedy balonowych. Patrząc na zachodzące toskańskie słońce mogliśmy dać jedną słuszną odpowiedź – światło. To przekonanie towarzyszy nam do dziś. Światło to naszym zdaniem cudowne dopełnienie wszystkiego.

Wszystko i nic

             Jest bardzo niedoceniane podczas projektowania imprez. Planując dekorację skupiamy się na: Miejscu Młodej Pary, stołach gości, wejściach, tłach do zdjęć, krzesłach, serwetkach … Detalach.
Ale co by było gdyby nie było światła, było go za mało, było w nieodpowiednim kolorze? Cały nasz projekt mógłby „zaginąć” schowany gdzieś w cieniu.
Możemy się pokusić o stwierdzenie, że światło w dekoracjach eksponuje wszystko, a bez niego pozostanie tylko nic.

Więcej znaczy lepiej

       Uwielbiamy lampki, lampeczki, świece i duże wintydżowe żarówki również. Napisy podświetlane mamy w różnych stylach , od klasycznego LOVE , MIŁOŚĆ, BAR po inicjały lub nazwisko Młodej Pary. Tuż obok kwiatów to nasza druga miłość 🙂 Światło to najlepszy dodatek do wszystkich dekoracji, szczególnie kwiatów, drewna, materiałów, zdjęć. Sięgnijcie pamięcią do romantycznych scen z filmów, teledysków – ciepłe światło świec potrafi stworzyć nastrój – im więcej ciepłego światła tym lepiej, tym większy efekt.
Ostatnio rozmawialiśmy , że chętnie zrealizowalibyśmy projekt dekoracji oparty tylko na świetle. Gdzie światło będzie głównym bohaterem, począwszy od stołu głównego- tonącego w świecach, po stoły gości, parkiet ozdobiony kurtynami z delikatnymi ciepłymi lampkami, taras z girlandami żarówkowymi. Ogólnie ogrom świec, ciepłego światła i klimatu. Jeśli światło kręci Was tak jak nas to zapraszamy – razem stworzymy coś niezwykłego. 

 

poniżej trochę inspiracji:

źródło zdjęć: PINTEREST

POPRZEDNI WPIS
NASTĘPNY WPIS
Read Comments
Hide Comments
ONE COMMENT
Magda

Podzielam Wasz zachwyt światłem 🙂 I na spotkaniach z klientami zawsze podkreślam jak jest ważne i jak można samym tylko światłem zbudować nastrój. Wspaniałe inspiracje. Czekam na taki ślub również 🙂 A może by tak wziąć sprawy w swoje ręce i zaaranżować wspólnie taką sesję? Bo możemy się nie doczekać.

Dodaj komentarz

TYPE AND HIT ENTER
Scroll Up