Magiczny Las

Dekoracja sali weselnej w klimacie zielono-leśnym

Sezon ślubny 2017 był dla nas sezonem wielu nowości i wyzwań, młode pary i koordynatorzy zainspirowali nas do wprowadzenia nowych elementów i rozwiązań w dekoracjach.

W sierpniu mieliśmy ogromną przyjemność współpracować z agencją ślubną What A Day, wspólnie stworzyliśmy projekt dekoracji weselnej w naturalnym klimacie przypominającym o tym, gdzie żyjemy na codzień — na mazurach. Gdzie jak nie tu znajdziemy pachnące grzybami lasy, zielone, soczyste mchy, piękne naturalne polne kwiaty, dużo przestrzeni i świeżego powietrza.
Na suficie zawisły ponad dwumetrowe zielone wieńce i ponad sześćdziesiąt metrów żarówkowych girland oplecionych naturalną zielenią liści, traw i gałązek florystycznych dodatków. Żarówki swoim naturalnym ciepłym światłem ogrzały klimat całej sali.
Za młodą parą powstał okrąg z gałęzi opleciony delikatnie zielenią z dodatkiem sezonowych kwiatów, całość została podświetlona delikatną girlandą z żarówek nawiązującą do dekoracji sufitu.
Na stole Młodej Pary centralny duży bukiet, zielony mech, paprocie, naturalne świece z wydrążonej brzozy, plastry i pieńki z drzewa.
Okrągłe stoły gości weselnych z centralnymi wysokimi kompozycjami na stojakach z brzozy oraz świece w naturalnych świecznikach z brzozy i mech idealnie wypełniły przestrzeń stołów weselnych i nad stołami – dekorując resztę sali weselnej.
Trzeba jeszcze wspomnieć o bajecznie wyglądającym słodkim stole z „owocami” leśnego runa, które swoim wyglądem i smakiem wprowadziły w zachwyt każdego gościa weselnego oraz krzesłach chiavari, które wniosły elegancję i lekkość wystroju całej sali.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z realizacji tej dekoracji weselnej


Zdjęcia i realizacja dekoracji – Edan-Art

TAGS:

POPRZEDNI WPIS
NASTĘPNY WPIS

Dodaj komentarz

TYPE AND HIT ENTER
Scroll Up