O nas

Edan-Art

Ponad dwie dekady temu stanęliśmy na swojej drodze: Dwójka niepoprawnych wrażliwców, przyjaciół, którzy rażeni piorunem uświadomiliśmy sobie, że przyjaźń to za mało, że chcemy więcej, bardziej i mocniej przeżywać każdą sekundę życia. Poznawać świat, oglądać wspólnymi oczami weneckie ciasne uliczki lub nadmorskie gorące zachody słońca, Podróżować kulinarnie — smakować każdej potrawy pełną piersią — aksamitnego homara w podwójnym sosie, w Osterii Francescana, czy niepoprawnych „Żabich udek” w Paryskim Chez Andre.

Tak, uwielbiamy kosztować świata każdym zmysłem. Uwielbiamy klimat spotkań z ludźmi, picia kawy, słonego karmelu, kolorów, faktur, emocji. To chyba lubimy najbardziej — rozmowy, kontakt, atmosferę.

Co jakiś czas otrzymujemy pytanie, jaka była nasza najlepsza dekoracja. Tak naprawdę nie pamiętamy tej „najlepszej” nie pamiętamy nawet większości imion, ale mamy wyryte w pamięci spotkania z wami, waszą historię, marzenia, płomienne ustalania, oraz te chwile wzruszenia podczas ceremonii i po, pełne emocji smsy, e-maile czy telefony. W takich chwilach burzę wzruszenia wywołuje u nas nawet najprostsze „Dziękujemy”.

W zasadzie to Wy spełniacie nasze marzenia, dzięki wam mamy ciągle dom pełen kwiatowych zapachów lata i romantycznego światła świec. Cieszymy się jak dzieci, gdy przychodzicie z własnymi pomysłami, wizjami tego najważniejszego (do momentu narodzin dziecka ;) ) dnia i sprawia nam ogromną frajdę to, że czujemy się jak „czarodzieje”, spełniając wasze marzenia.

Ania i Edek

Jak działa Edan-Art ?

Najczęściej zadawane pytania

ODPOWIEDZI
Ile kosztuje dekoracja ?

Najczęściej zadawane pytanie. Oczywiście rozumiemy, że chcecie wiedzieć jakie są wartości wykonywanych przez nas dekoracji.
To możemy ustalić dopiero po uzgodnieniu wstępnego projektu.
Wyceniamy każdy element, nie mamy gotowych zestawów/pakietów - wszystko przygotowywujemy indywidualnie i bardzo trudno jest podać średnią wartość zlecenia.
Aby zorientować się - zapraszamy zacząć od wypełnienia formularza - postaramy się jak najszybciej przesłać Wam naszą ogólną ofertę, gdzie będzie dużo zdjęć przykładowych elementów wraz z cenami.

W jakim stylu wykonujecie dekoracje ?

Jesteśmy otwarci, nie zamykamy się do zleceń w jednym stylu/temamtyce. Chętnie wykonujemy też dekoracje nowe, oryginalne - dostosowane do Waszych wizji i marzeń.

Jak można zarezerwować termin ?

Tu odpowiedź jest bardzo prosta: UMOWA - tylko po jej podpisaniu rezerwujemy swój czas dla Was.
Zdajemy sobie sprawę, że proces ustalania może trwać chwilę - umowę możemy podpisać z elementami do ustalenia i spokojnie projektować wydarzenie.

Kiedy zamykacie terminy ?

Niestety tu nie ma reguły - czasem mamy jeszcze moce przerobowe do kilku tyg przed uroczystością ale czasem wystarczy jedno większe zlecenie/wydarzenie i zamykamy cały tydzień nawet na dwa lata wcześniej.

Gdzie wykonujecie dekoracje ?

Wszędzie tam gdzie nas zaprosicie - w zasadzie nie ogranicza nas odległość od naszego "centrum dowodzenia" którym jest Olsztyn.
Jeżeli tylko mamy jeszcze wolny termin - wyślemy propozycję dekoracji - nawet na drugi koniec świata.
Najdalsza realizacja - blisko 5tys km od Olsztyna :)

Czy doliczacie za dojazd ?

Tak - nie ukrywamy kosztów dojazdów - zawsze doliczamy.
Wysokość zależna jest od odległości i wielkości realizacji.

Jesteśmy zdecydowani na wasze usługi - co dalej ?

Jeżeli otrzymaliście już od nas ogólna ofertę i chcecie abyśmy Wam pomogli stworzyć klimat waszej uroczystości - kroki są następujące:

1. Jeżeli możemy się spotkać by określić zakres dekoracji i stworzyć "projekt marzeń" i podpisać umowę - zapraszamy na spotkanie (Olsztyn)
1a. Jeżeli nie możemy się w najbliższym czasie spotkać - możemy podpisać umowę z kosztorysem do ustalenia, którą możemy podpisać drogą mailową.

Umowa podpisana - ustalamy szczegóły, tworzymy projekt, realizujemy zlecenie.

Gdzie jest wasze biuro? Gdzie możemy przyjechać?

Nie wynajmujemy biura, nie generujemy dodatkowych kosztów, które trzeba by było wkalkulować w ceny dekoracji. Spotykamy się najczęściej w Olsztynie na starówce w Houe Cafe
Dzwońcie - umówimy się na spotkanie przy dobrej kawie ;)

Chcecie nas poznać jeszcze bardziej?

Szukajcie na blogu wpisów w kategorii "HISTORIA"

TYPE AND HIT ENTER
Scroll Up