Dekoracje przyszłości

Jak będą wyglądały?

   Goście wpatrzeni w niebo! Roboty podające powitalnego szampana. Dzieci biegające za wirtualną piłką. Tak już widać, lecą! Szybująca limuzyna pędzi w stronę weselników. Jeszcze tylko jedna brama złożona z 28-miu dronów i za chwilę wylądują na lądowisku sali weselnej „Galaxy”

      Gdy braliśmy nasz własny ślub różne filmy sience-fiction prezentowały nam wizję przyszłości.
Między innymi kultowy „Powrót do przyszłości” (ang. „Back to the future”)
Przedstawiały one kosmiczne rozwiązania, jakie będą dominowały w latach dwudziestych XXI wieku. Latające spodki, kolonie na księżycu, miodowy miesiąc na Marsie. Wszystkie sceny stają nam przed oczami za każdym razem, gdy podpisujemy umowę na 2020 rok. Kiedyś tak odległy — dzisiaj bliższy niż nam się może wydawać.

     Pomimo tego, że nie ustalamy jeszcze konkretnych szczegółów, to wiemy, że za dużo się nie zmieni — będzie królowała romantyczna klasyka, naturalny rustykalizm lub błyszczący glamour. Na pewno pojawią się nowinki techniczne, Państwo Młodzi odważniej będą posługiwali się kolorami, pojawi się więcej nowoczesnych form czy prostych brył geometrycznych. Wierzymy, że romantyczna dusza człowieka nie przestanie używania świec, kwiatów, faktur, tkanin.

Może tak?

Inspiracje – Pinterest

POPRZEDNI WPIS

Dodaj komentarz

TYPE AND HIT ENTER
Scroll Up