Stodoły

Stodoły

    Uwielbiamy stodoły, kojarzą nam się z beztroskim dzieciństwem na wsi. Sądząc po tym, ile powstaje sal weselnych w stylu stodoły- będzie to trend na długie lata. Dla nas stodoła to jednak nie tylko styl rustykalno – wiejski. Myśląc o stodole mamy przed oczami również spektakularne i bardzo eleganckie aranżacje z zagranicznych stron, gdzie budynek jest świetnym kontrastem do nich. Nie zawsze tak było.

     Nasza miłość do stodół zrodziła się kilkanaście lat temu, od pierwszej dekoracji, jaką mieliśmy okazję tam wykonać. Wtedy jeszcze styl rustykalny czy boho nie był tak popularny jak obecnie. Kiedy Młodzi zaprosili nas do obejrzenia stodoły, w której miało odbyć się wesele – byliśmy dość sceptycznie do tego nastawieni. Ania miała w głowie obraz stodoły u swojej babci, gdzie w każde wakacje budowała domki w sianie i karmiła świnki w chlewiku obok. Przez całą drogę zastanawialiśmy – się co zastaniemy na miejscu, czy będzie siano i jak tam z zapachem oraz jak tańczyć na klepisku.  Jakież było nasze zdziwienie, gdy na miejscu okazało się , że ta stodoła nijak ma się do naszych wyobrażeń i wspomnień. Rodzice Młodych  przerobili bowiem stodołę na miejsce rozrywki dla całej rodziny. Było schludnie, czysto, trochę luksusowo i przy tym niesamowicie klimatycznie. Dodaliśmy do tego ciepłych kurtyn świetlnych, lampek oraz kwiatów, świec i wyszło bajkowo.

Od tej chwili uwielbiamy stodoły i cieszymy się przeogromnie, kiedy nasi Młodzi decydują się na takie miejsca. Poniżej kilka inspiracji-aranżacji pinterestowych , które cieszą nasze oko.

źródło: PINTEREST
POPRZEDNI WPIS
NASTĘPNY WPIS

Dodaj komentarz

TYPE AND HIT ENTER
Scroll Up